603 47 00 47

724 63 60 72

Umów się na wizytę

Menu

PACJENT BÓLOWY

O nas

MEDYK-DENT jest gabinetem dentystycznym mieszczącym się w Koninie w nowej siedzibie mieszczącej się na ul. Żeglarskiej 4d. Najważniejszym celem jaki chcemy osiągnąć jest komfort i zadowolenie naszych Pacjentów, dlatego każdy może liczyć na indywidualne traktowanie. 
 
Kolejnymi priorytetami są wysoka jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo oraz długotrwałe efekty leczenia. Stosujemy i proponujemy różne możliwości leczenia stomatologicznego, aby odpowiadały one Pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym i finansowym.
 
W naszym gabinecie zajmujemy się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, stomatologią estetyczną oraz protetyką, implantologią i chirurgią stomatologiczną. 
 
MEDYK-DENT wyposażony jest w klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny czołowych firm na rynku medycznym (m.in. Stern Weber, Cominox, MyRay, Chirana, 3M). Innowacyjny design oraz rozwiązania zastosowane w meblach gabinetu znacznie ułatwiają pracę i sprawiają, że staje się ona przyjemniejsza i bardziej  ergonomiczna. 
 
Ogromną wagę przywiązujemy do wszelkich metod mających na celu elimonowanie strachu przed wizytą w gabinecie dentystycznym (m.in. relaksująca muzyka w tle, wizyty adaptacyjne u dzieci, bezbolesne znieczulenia, prezenty i dyplomy dla najmłodszych Pacjentów). 
 
Systematyczne uczestnictwo w sympozjach, koferencjach oraz targach stomatologicznych sprawia, iż świadczone przez MEDYK-DENT usługi są zgodne z aktualną wiedzą oraz obowiązującymi standardami postępowania w ciągle ewoluującej dziedzinie medycznej jaką jest stomatologia.
 
Serdecznie zapraszamy !
Diagnostyka radiologiczna
Dzieci, młodzież i studenci
Umów się na wizytę
Zobacz jak do nas trafić