603 47 00 47

724 63 60 72

Umów się na wizytę

Menu

PACJENT BÓLOWY

Medycyna estetyczna w Koninie

Nasz wygląd ma ogromne przełożenie na samopoczucie. Nie wszyscy zostali w równym stopniu obdarzeni fizycznością, która wpisuje się w ogólnie przyjęte kanony piękna. Co więcej, wraz z wiekiem elastyczność naszej skóry maleje, czego efektem są niepożądane zmiany m.in. zmarszczki. Dlatego rozszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o medycynę estetyczną. Dzięki temu nasi pacjenci mogą wprowadzić korektę swojego wyglądu.

Oczywiście, wygładzone zmarszczki oraz pięknie wymodelowane usta, to nie jedyne elementy piękna. Warto też zwrócić uwagę na zęby, w końcu to właśnie uśmiech jest wizytówką człowieka. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stomatologii estetycznej.

 

Dostępne u nas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

 

Likwidacja zmarszczek

 

Stosujemy sprawdzone i bezpieczne metody usuwania zmarszczek, które dają naturalne efekty, bez ryzyka sztuczności z jednoczesnym zachowaniem młodego oraz promiennego wyglądu!

 

Komu polecamy ten zabieg?

Przede wszystkim osobom, które chcą działać prewencyjnie i zapobiegać pogłębianiu się zmarszczek, z nadmierną mimiką twarzy oraz tych, u których pojawiły się oznaki starzenia się skóry, czyli opadania tkanek miękkich.

 

Co chcemy osiągnąć?

Celem jest wygładzenie zmarszczek mimicznych, poprawa rysów twarzy, zniwelowanie tzw. kurzych łapek, wygładzenie zmarszczek poziomych czoła oraz lwiej zmarszczki między brwiami, likwidacja zmarszczek króliczych nosa, wygładzenie bruzd nosowo-wargowych i linii marionetki.

 

Powiększanie i modelowanie ust

 

Piękne, pełne i dobrze nawilżone usta pasujące do Twojej twarzy bez efektu przerysowania. Zadbaj o swój wygląd z nami!

 

Komu polecamy ten zabieg?

Osobom, które mają zbyt wąskie lub zbyt małe usta, a także osobom z ustami niesymetrycznymi. Zabieg ten również świetnie sprawdza się w celu odświeżenia i nawilżenia ust oraz poprawienia ich konturu bez efektu push-up.

 

Co chcemy osiągnąć?

Powiększenie, uwypuklenie ust oraz symetryczny kształt wraz z uniesieniem kącików ust. Ponadto wymodelowanie konturu ust, zwiększenie ich elastyczności i poziomu nawilżenia czerwieni wargowej.

 

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

 

PRP jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane w procesie wirowania krwi pobranej z żyły od pacjenta. Taki koncentrat ma właściwości pobudzającej regenerację tkanek.

 

Komu polecamy ten zabieg?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zalecany jest, gdy występują oznaki starzenia, takie jak: zmarszczki, fałdy, bruzdy – oraz gdy skóra jest zmęczona i wysuszona. Świetnie sprawdza się równie, kiedy potrzeba jest wypełnienia blizn po zabiegu.

 

Co chcemy osiągnąć?

Celem jest pobudzenie procesu regeneracji tkanek oraz fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu.

Diagnostyka radiologiczna
Dzieci, młodzież i studenci
Umów się na wizytę
Zobacz jak do nas trafić